š tým

Zpět na seznam lektorů

Petra Tomášková

S yogou jsem se poprvé setkala zhruba před 3 lety a byla to láska na druhý pohled. Jelikož má první hodina byla hodiny Bikram yogy, což je yoga, která se cvičí ve 42 stupních (pěkné horko), říkala jsem si: „Proboha, co tady dělám???" Ale potom jsem přišla podruhé, potřetí a yogu si totálně zamilovala. Stala se mou závislostí, je to jako když máte strašnou chuť na čokoládu a víte, že si ji prostě musíte dát! Yoga mi dává spoustu energie, naučila mě vnímat samu sebe jako celek a pomohla zklidnit mé ohnivé Já. Naučila mě rovněž trpělivosti, kterou tolik potřebuji při výchově svého 2,5 letého syna (malého jogína). Zároveň se při ní dokážu oprostit od všedních starostí a hlavně od práce, ve které trávím většinu času za stolem u počítače.

Lektorství yogy mi dává ohromnou dávku energie, neuvěřitelně mě tato práce nabíjí, mí studenti mi dávají kus sebe, baví mě je sledovat při cvičení, sledovat jejich pokroky a také to, jaký kus práce na sobě odvedli. Ráda se při této práci potkávám s novými lidmi, povídám si s nimi a oni sami mě posouvají dál v mém životě.

Pokud mi ještě zbyde nějaký volný čas (moc ho už není), ráda ho trávím se svým synem, poznáváme spolu svět, aktivně se věnuji cvičení yogy, občas vyběhnu do přírody, zabývám se zdravým životním stylem a hrozně si užívám i dny, kdy si můžu pospat, ležet v posteli a vůbec nic nedělat!

Love and Namaste

Dovednosti:

Zpět na seznam lektorů