Individuální cvičení

Soukromé nebo individuální hodiny pilates

Soukromé nebo individuální hodiny pilates jsou vhodné pro každého, kdo dává přednost pohodlí svého domova, ať už z časových či organizačních důvodů a také těm, kteří si přejí více soukromí a hodinu ušitou na míru svým individuálním potřebám. Cvičení samozřejmě může probíhat i u nás ve studiu.

Individuální hodina

Při individuální hodině je lektor pouze na jednoho klienta. Rozebere s vámi váš zdravotní stav a vaše potřeby a tomu hodinu přizpůsobí. Na hodině se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá z oblasti výživy, detoxu či kvalitních potravin. Samotné cvičení vám lektor přizpůsobí tak, aby odpovídalo vašim potřebám. Ať už chcete zhubnout, jste po úraze, chcete se protáhnout, nebo jste těhotná či po porodu ušijeme vám sestavu cviků přímo na tělo.

Soukro hodina

Při soukromých hodinách je pozornost lektora rozdělena mezi více osob, kterými můžou být váš partner, přítelkyně, tatínek, dcera, nebo kdokoliv jiný. Záleží pouze na vás, s kým byste si rádi zacvičili.

Pilates pro firmy

Cvičení místo oběda začíná být velmi populární, můžete si s námi domluvit i ranní lekce pro ranní protažení. Pilates pomáhá zbavit se stresu, stmelovat kolektiv a zlepšovat celkovou atmosféru na pracovišti. Napište nám a přijedeme i k vám do práce.